0917 158 057
Vyberte stranu

Keď po prvýkrát periete nové látkové plienky a príslušenstvo, stačí použiť jednoduchý prací cyklus. To postačuje na zmäkčenie.  Môžete oprať všetky plienky bavlnené či bambusové, 2-3 krát pred použitím, to ich zmäkčí a stanú sa savejšími, ak tak urobíte.

Bavlna obsahuje prírodný olej, ktorý by mal byť odstránený, než sa plienka stane plne absorbčnou. Môže trvať 6-8 vypraní, než sa odstráni všetok prírodný olej z bavlny. Môžete ich však začať používať už po 4-5 vypraniach, vtedy už budú dostatočne savé.

Bambus je ďalším materiálom, ktorý sa stane savejším po vypraní. Je potrebné ho oprať  2-3 krát pred použitím. Pozor na štvorcové bambusové plienky. Bambus má vysokú zrážanlivosť a po nejakom čase sa môže stať, že zmení svoj tvar. Plienka už nebude štvorcová a bude sa náročnejšie skladať.

Vrchné nohavičky alebo kapsovky stačí oprať jeden krát pred prvým použitím

Ak prvý krát periete vrchné nohavičky alebo kapsovky so suchým zipsom, je dôležité správne zapnúť suchý zips, než ich vložíte do práčky. Na obrázku nižšie je zapnutý správne. Zapnutý suchý zips nesmie pretŕčať .


Perkarbonát sodný je ekologický, počas praním sa rozkladá na sódu a peroxid, ktorý spôsobuje bielenie.
Vhodný najme pre alergikov. Ak …
V tomto návode Vám priblížim ako na bežnú (každodennú) starostlivosť o vrchné nohavičky ( látkové plienky ) a vkladačky. …