0917 158 057
Vyberte stránku

Vítáme Vás na webu české lokální značky Plienkáčik

za níž stojí tým úžasných lidí. A i díky Vám se pomaličku rust.

Plienkáčik je naše láska, na které rádi pracujeme. Tvoříme takové produkty, které nosí i naši nejmenší.

Výrobky vyrábíme v současnosti v menších množstvích s důrazem na kvalitu a hlavně, s velkou láskou;). Translation results Naše produkty šijeme na Slovensku a vždy to tak zůstane! Práci našich švadlen si vážíme, na oplátku jejich férově platíme.

 

Kladieme veľký dôraz na výber kvalitných látok

Používame najjemnejšie organické tkaniny českého alebo európskeho pôvodu. Našou prioritou, je pohodlie Vašich ratolestí a ich spokojné zadočky :).

A nie len to. Nakoľko jednorazové plienky tvoria veľké množstvo 250 rokov rozkladajúceho sa odpadu, sú látkové plienky pre nás najmä otázkou voľby pre naše vlastné deti. Záleží nám na tom, aký svet zanecháme naším deťom a ďalším generáciám.

Plienky sú šité na Slovensku vďaka veľmi šikovným krajčírkam ktoré šijú sto percentne kvalitne a sto percentne precízne.

ÁNO! Tento text sa zmenil

Lebo IBA vďaka Vám sme v roku 2019 mohli prijať ďalšie tri skvelé krajčírky. Na jednu toho bolo priveľa 😊.

Všetky produkty prešli testovaním našimi najdrahšími ratolesťami, pretože nám záleži, aby mali spokojné zadočky.

Na záver milé mamičky, naozaj sa snažíme ponúkať vysokokvalitné organické materiály bez pesticídov nakoľko koža je najväčší orgán tela.

Snažíme sa, aby boli ceny prístupné pre každého. Žiaľ, ak by sme chceli ceny ešte znížiť, museli by sme ísť na úkor kvality..